دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۳:۰۹
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۵۷۱۱۶
گزارشگر : ۶۷
در بهار امسال محقق شد

اختصاص 450 میلیون تومان به معیشت مددجویان تفتی

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۱۳:۰۹

450 میلیون تومان کمک معیشت در سه ماهه نخست سال ۹۶ به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تفت پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان تفت ضمن تشریح وضعیت حوزه حمایت،  گزارشی از کمک معیشت پرداختی به مددجویان تحت حمایت در سه ماهه نخست سال ۹۶ ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،محمد حسن وراثی، مدیر کمیته امداد شهرستان تفت پرداخت کمک معیشت به مددجویان تحت حمایت را از جمله فعالیت‌های اصلی این نهاد در حوزه حمایت عنوان کرد و گفت: 450 میلیون تومان کمک معیشت در سه ماهه نخست سال ۹۶ به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تفت پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان تفت با بیان اینکه پرداخت کمک معیشت به خانواده‌های تحت حمایت در راستای کمک به اقتصاد خانواده‌های مددجویی است،افزود: علاوه بر کمک معیشت پرداختی به خانواده های تحت حمایت، به منظور بهره‌مندی بیشتر مددجویان از امکانات رفاهی، در طول سال کمک هایی در قالب بن نقدی و کالا نیز به جامعه هدف تحت حمایت پرداخت می شود.  

وی با بیان اینکه یک هزار و 422 خانوار تحت حمایت دارای سرپرست زن هستند، بیان کرد: دو هزار و 680 خانوار با جمعیت سه هزار و 958 نفر از خدمات مختلف این نهاد استفاده می کنند، این در حالی است که در سه ماهه ابتدای سال جاری 941 خانوار نیازمند (دو هزار و 72نفر) نیز از خدمات موردی کمیته امداد شهرستان تفت بهره مند شده اند.

وراثی خانوار تحت حمایت طرح های خودکفایی را دو هزار و 50 خانواده برشمرد و گفت: 28 مورد وام اشتغال با اختصاص 413 میلیون تومان از محل منابع بانکی و امدادی برای ایجاد مشاغل مختلف در سه ماهه ابتدای سال 96 به مددجویان تحت حمایت اعطاء شد.

وی با بیان اینکه 175 خانوار تحت حمایت شامل زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های خودکفایی مشمول بیمه های اجتماعی هستند، افزود:حدود 66 میلیون تومان برای حق بیمه تامین اجتماعی مددجویان تحت حمایت در سه ماهه نخست امسال پرداخت شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۸۷
(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۱۳:۰۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید