دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۱۸
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۵۷۲۶۵
گزارشگر : ۶۷
در سال 95 محقق شد

رشد 90 درصدی کمک‌های نقدی یزدی‌ها در جشن عاطفه‌ها

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۱۸

مردم نیکوکار استان یزد در جشن ملی عاطفه های سال 95 رشد 90 درصدی کمکهای نقدی را در این رویداد ملی رقم زدند و موفق به کسب رتبه نخست کشوری در این زمینه شدند.

مدیر کل کمیته امداد استان یزد ضمن تشریح عملکرد این نهاد در برگزاری جشن عاطفه های سال گذشته به نحوه برگزاری این مناسبت ملی سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن علیزاده، مدیر کل کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه این مناسبت ملی قریب 27 سال در حال برگزاری است، گفت: هر ساله جشن ملی عاطفه ها با هدف گسترش فرهنگ احسان و نوع دوستی و کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند در سراسر کشور برگزار می شود، این در حالی است که سال 95 نیکوکاران یزدی یک میلیارد و 54 میلیون تومان در جشن عاطفه ها به دانش آموزان بی بضاعت اهدا کردند.

وی با بیان اینکه جشن عاطفه ها امسال با شعار "مهر در انتظار همدلی" برگزار می شود، افزود: مردم نیکوکار استان یزد با مشارکت پرشور در جشن ملی عاطفه های سال 95 رشد 90 درصدی کمکهای نقدی را در این رویداد ملی رقم زدند و موفق به کسب رتبه نخست کشوری شدند.

مدیر کل کمیته امداد استان یزد در خصوص زمان برگزاری جشن عاطفه ها گفت: طبق زمان بندی انجام شده جشن عاطفه ها در دو برنامه عمومی و اختصاصی برگزار می شود، برنامه عمومی این رویداد ملی با رویکرد تعامل و ارتباط با مراکز اقتصادی، تجاری، هیأت‌های ورزشی، مجامع بانوان، پزشکان، مهندسان، حقوقدانان، کارخانجات، مجتمع‌ها و شهرک‌های صنعتی، خیران، صنوف، اتحادیه‌ها، مراکز تولیدی عمده، کانون‌ها و مراکز فرهنگی آغاز شده است و تا پایان شهریورماه سال‌جاری ادامه دارد.

وی ادامه داد: برنامه اختصاصی جشن عاطفه ها در دو مرحله اجرا می شود، مرحله اول در روزهای پنجشنبه و جمعه 23 و 24 شهریور ماه همزمان با سراسر کشور در پایگاه‌های کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، بسیج، مساجد و میعادگاه‌های نماز جمعه و مرحله دوم نیز روز چهارشنبه 19 مهرماه در مدارس سطح استان برگزار می شود.

علیزاده بیان کرد: مردم خیر استان می توانند در حد توان خود و هنگام تهیه ملزومات و لوازم التحریر مورد نیاز برای فرزندان خود سهمی را هم به دانش آموزان نیازمند اختصاص دهند و دل آنان را شاد کنند تا احساس کمبود نسبت به هم کلاسی های خود نکنند.

وی با بیان اینکه استفاده از روش های نوین و الکترونیکی هم در جمع آوری وجوه جشن عاطفه ها در نظر گرفته شده است، افزود: مردم خداجوی استان یزد می توانند با شماره گیری آنی پرداخت کمیته امداد #035*8877* با تلفن همراه، با وارد کردن مبلغ و کد استان یا شهرستان در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان یزد یادآور شد: امکان پرداخت وجوه نیکوکاران به جشن عاطفه ها از طریق موبایل توسط بانک ملت با عنوان اپلیکیشن موبایلی سکه فراهم شده است، اپلیکیشن سکه از سایت بازار cafebazaar.ir و همچنین زیرپورتال اختصاصیSekeh.behpardakht.com  قابل دریافت بوده و توضیحات کامل نیز در مورد آن ارایه شده است.

وی افزود: بهره گیری از سامانه پیامکی با ارسال عدد 1 به شماره 10001811، پرداخت از طریق پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی www.emdad.ir/ostanha/yzd  و همچنین واریز وجوه به شماره حساب سیبا  0108682978002  بانک ملی به نام کمیته امداد استان یزد از دیگر کانال های در نظر گرفته شده برای سهولت در مشارکت حداکثری نیکوکاران در این حماسه ملی است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۸
(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۱۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید