اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد اعلام کرد:

حمایت 670 نیکوکار بهابادی از 192 یتیم و فرزند نیازمند

حمایت 670 نیکوکار بهابادی از 192 یتیم و فرزند نیازمند
رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد گفت: 670 نیکوکار بهابادی، حمایت 192 یتیم و فرزند نیازمند را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین برعهده دارند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رمضان باقری، رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد با اشاره به اهمیت و فضیلت ماه مبارک رمضان گفت: 670 نیکوکار بهابادی، حمایت 192 یتیم و فرزند نیازمند را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین برعهده دارند.

وی افزود: 64 یتیم و 128 فرزند نیازمند غیر یتیم از حمایت حامیان نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند و حامیان ماهیانه 20 تا 50 هزار تومان به‌حساب هرکدام از آنان واریز می‌کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد با دعوت از خیران و نیکوکاران برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان گفت: اطعام نیازمندان از طرح‌های مشارکتی این نهاد در ماه مبارک رمضان است که به‌منظور بهره‌مندی جامعه هدف تحت حمایت از برکات معنوی این ماه اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: طرح‌های حمایتی متنوعی در حمایت از خانواده‌های نیازمند اجرا می‌شود که خیران می‌توانند با مشارکت در این طرح‌ها از محرومان و مستمندان دستگیری کنند.

باقری یادآور شد: به همت یکی از خیران شهرستان بهاباد در این ماه مبارک 250 پرس غذای گرم تهیه و بین ایتام و نیازمندان توزیع شد.

شایسته ذکر است: هم‌اکنون 896 خانوار با جمعیت 1780 نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد بهاباد استفاده می‌کنند.

انتهای پیام

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶
تعداد بازدید : ۱۱۹
کد خبر : ۱,۸۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید