اخبار

در ماه مبارک رمضان امسال

102 نیکوکار شهرستان خاتم در طرح "هر کارمند یک حامی" شرکت کردند

102 نیکوکار شهرستان خاتم در طرح "هر کارمند یک حامی" شرکت کردند
رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم گفت: امسال در ماه مبارک رمضان 102 نیکوکار در سطح اداره شهرستان خاتم در طرح "هر کارمند یک حامی" شرکت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم بابیان اینکه طرح‌های مشارکتی این نهاد در ماه مبارک رمضان با استقبال نیکوکاران و مردم خیراندیش این شهرستان مواجه شده است، گفت: امسال در ماه مبارک رمضان 102 نیکوکار در سطح اداره شهرستان خاتم در طرح "هر کارمند یک حامی" شرکت کردند.

وی ادامه داد: از مجموع 102 کارمند نیکوکاری که در طرح "هر کارمند یک حامی" استقبال کردند، 69 حامی خیراندیش حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد را در قالب طرح اکرام ایتام و 33 حامی نیز حمایت فرزندان نیازمند غیر یتیم را در قالب طرح محسنین بر عهده گرفتند و متعهد شدند ماهیانه مبلغی را به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز کنند.

مقدم افزود: در ماه مبارک رمضان سال جاری کمیته امداد این شهرستان با مشارکت خیران و حامیان نیکوکار موفق به برپایی ضیافت افطاری برای 1700 مددجوی تحت حمایت این نهاد در 10 روستای محروم شد و 15 میلیون تومان در این زمینه هزینه شد.

شایسته ذکر است: هم‌زمان با ماه مبارک رمضان طرح "هر کارمند یک حامی" باهدف مشارکت کارکنان دستگاه‌های دولتی و خصوصی برای حمایت از ایتام و محسنین (کودکان یتیم و غیر یتیم نیازمند) تحت حمایت کمیته امداد در استان یزد اجرا شد.

انتهای پیام

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴
تعداد بازدید : ۱۰۴
کد خبر : ۱,۸۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید