اخبار

نیکوکاران اردکانی به طرح "هر کارمند یک حامی" پیوستند

نیکوکاران اردکانی به طرح "هر کارمند یک حامی" پیوستند
رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: در ماه مبارک رمضان امسال 118 نیکوکار اردکانی در سطح ادارات شهرستان به طرح "هر کارمند یک حامی" پیوستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا خلیلی، رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان بابیان اینکه در ماه مبارک رمضان امسال اقدامات ارزشمندی برای ایتام تحت حمایت و فرزندان نیازمند غیر یتیم (محسنین) با مشارکت خیران و حامیان نیکوکار انجام شد، افزود: در ماه مبارک رمضان امسال 118 نیکوکار اردکانی در سطح ادارات شهرستان به طرح "هر کارمند یک حامی" پیوستند.

وی افزود: از مجموع 118 کارمند نیکوکاری که در شهرستان اردکان از طرح "هر کارمند یک حامی" استقبال کردند، 25 حامی حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد را در قالب طرح اکرام ایتام و 93 حامی نیز حمایت فرزندان نیازمند غیر یتیم را در قالب طرح محسنین عهده‌دار شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان ادامه داد: خوشبختانه به‌واسطه پیگیری‌ها و اطلاع‌رسانی انجام‌شده توسط کمیته امداد شهرستان اردکان 50 نفر از حامیان غیرفعال در ماه مبارک رمضان دوباره به جمع حامیان فعال افزوده شدند.

وی گفت: 700 خانوار تحت حمایت طرح اکرام ایتام این نهاد در ماه مبارک رمضان سال جاری طی چند نوبت توسط حامیان خیر و نیکوکار اردکانی اطعام شدند.

خلیلی تصریح کرد: همچنین با مشارکت خیران و نیکوکاران شهرستان اردکان 700 سبد غذایی تهیه و بین خانوار تحت حمایت کمیته امداد توزیع شد.

وی افزود: آرزوی 87 فرزند تحت حمایت این نهاد نیز به همت خیران و حامیان نیکوکاری اردکانی برآورده شد، در این طرح که در قالب درخت آرزوها در ماه مبارک رمضان اجرا شد، حامیان خیر نسبت به اهدای لب تاپ، دوچرخه، کمک‌هزینه سفر کربلا و سایر کالای موردنیاز ایتام اقدام کردند.

وی ادامه داد: حامیان نیکوکار می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد و یا تماس با شماره‌های 03532237173 و 09134518288 با نحوه همکاری و مشارکت در طرح‌های این نهاد ازجمله طرح اکرام ایتام و محسنین آشنا شوند.

انتهای پیام

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۱۸
تعداد بازدید : ۷۷
کد خبر : ۱,۹۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید