اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه 2 یزد اعلام کرد:

افطار و اطعام 5215 مددجوی یزدی در ماه مبارک رمضان

افطار و اطعام 5215 مددجوی یزدی در ماه مبارک رمضان
رئیس کمیته امداد منطقه 2 یزد گفت: 2042 خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه 2 یزد با جمعیت 5215 نفر از ضیافت افطار و اطعام در ماه مبارک رمضان سال جاری بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد مزیدی، رئیس کمیته امداد منطقه 2 یزد بابیان اینکه امسال در ماه مبارک رمضان خدمات ارزنده‌ای با مشارکت نیکوکاران یزدی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شد، افزود: 2042 خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه 2 یزد با جمعیت 5215 نفر از ضیافت افطار و اطعام در ماه مبارک رمضان سال جاری بهره‌مند شدند.

وی افزود: امسال در ماه مبارک رمضان 238 میلیون تومان توسط نیکوکاران یزدی به‌صورت نقد، کالا و خدمات در قالب اطعام و افطار، نذر و قربانی، غذای گرم و سبد غذایی به مددجویان و ایتام تحت حمایت کمیته امداد منطقه 2 یزد کمک کردند.

 رئیس کمیته امداد منطقه 2 یزد با اشاره به اجرای طرح مفتاح الجنه (بازدید مسئولان و خیران از منازل مددجویان) در ماه مبارک رمضان گفت: ایجاد زمینه لازم برای حضور مسئولان و خیران در منازل مددجویان به‌منظور دلجویی و بررسی مشکلات آنان از دیگر فعالیت‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان بود و در این راستا زمینه بازدید مسئولان از 107 خانوار تحت حمایت (321 نفر) فراهم شد.

وی ادامه داد: با اجرای طرح مفتاح الجنه با همکاری مسئولان خیر شهرستان یزد 62 میلیون تومان به‌صورت نقد، کالا و خدمات به خانوار تحت حمایت کمیته امداد کمک شد.

مزیدی با اشاره به اجرای موفق طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه ضیافت الهی گفت: 320 حامی نیکوکار در ماه مبارک رمضان امسال به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین منطقه 2 یزد پیوستند و متعهد شدند ماهیانه مبلغی را به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز کنند.

وی افزود: نیکوکاران یزدی همچنین با شرکت در طرح درخت آرزوها، آرزوی 15 یتیم تحت حمایت را برآورده کردند، ارزش هدایای نیکوکاران به ایتام 10 میلیون تومان بود، همچنین در این ماه هشت میلیون تومان در قالب کمک‌هزینه تأمین جهیزیه از سوی یک نیکوکار یزدی به نوعروس تحت حمایت کمیته امداد اهدا شد.

انتهای پیام

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۵
تعداد بازدید : ۶۶
کد خبر : ۱,۹۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید