اخبار

هم‌زمان با دهه کرامت

120 بسته غذایی بین مددجویان اردکانی توزیع شد

120 بسته غذایی بین مددجویان اردکانی توزیع شد
رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: هم‌زمان با دهه کرامت 120 بسته غذایی شامل برنج، گوشت، روغن و حبوبات با مشارکت و همت حامیان نیکوکار طرح اکرام این شهرستان تهیه و بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا خلیلی، رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان بابیان اینکه در حال حاضر 1100 حامی نیکوکار با این نهاد در تأمین نیازهای ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت دارند، گفت: هم‌زمان با دهه کرامت 120 بسته غذایی شامل برنج، گوشت، روغن و حبوبات با مشارکت و همت حامیان نیکوکار طرح اکرام این شهرستان تهیه و بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

وی بیان کرد: از ابتدای دهه کرامت و در ادامه اجرای طرح "هر کارمند یک حامی" با اقدامات انجام‌گرفته 30 نفر از نیکوکاران اردکانی به جمع حامیان اکرام ایتام و محسنین افزوده شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان با اشاره به برخی از اقدامات انجام‌شده در دهه کرامت گفت: طی این دهه تعامل سازنده‌ای با اداره ورزش و جوانان، کانون‌های پرورش فکری کودکان، آموزش‌وپرورش و مشارکت حامیان فعال در این مراکز به عمل آمد و 20 نفر از مربیان این مجموعه‌ها آمادگی خود را برای همکاری و فراهم‌سازی فضای مناسب جهت آموزش دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در برنامه‌های اوقات فراغت و کلاس‌های ورزشی، آموزشی و پرورشی اعلام کردند.

وی یادآور شد: حامیان نیکوکار می‌توانند با مراجعه حضوری به کمیته امداد شهرستان اردکان و یا تماس با شماره‌های 03532237173 و 09134518288 با نحوه همکاری و مشارکت در طرح‌های این نهاد ازجمله طرح اکرام ایتام و محسنین آشنا شوند.

خلیلی افزود: نیکوکاران می‌توانند برای واریز کمک‌های نقدی خود از طریق شماره‌حساب 4450001500 و شماره کارت 6104337770082335 بانک ملت و یا از طریق نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه همچون سکه اقدام کنند.

انتهای پیام

۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۸
تعداد بازدید : ۱۴۰
کد خبر : ۲,۰۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید