اخبار

طی چهارماهه نخست امسال انجام شد؛

اعطای وام قرض‌الحسنه به 311 مددجوی کمیته امداد منطقه دو یزد

اعطای وام قرض‌الحسنه به 311 مددجوی کمیته امداد منطقه دو یزد
رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد گفت: 311 نفر از مددجویان تحت حمایت از تسهیلات قرض‌الحسنه این نهاد به مبلغ دو میلیارد و 227 میلیون تومان در چهار ماه نخست سال 98 بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد مزیدی، رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد بابیان اینکه گاهی برخی از افراد دچار مشکلاتی می‌شوند که بهترین راه تأمین مالی برای آن‌ها قرض‌الحسنه است، افزود: 311 نفر از مددجویان تحت حمایت از تسهیلات قرض‌الحسنه این نهاد به مبلغ دو میلیارد و 227 میلیون تومان در چهار ماه نخست سال 98 بهره‌مند شدند.

وی افزود: یکی از بهترین شیوه‌های تأمین نیازمندان این است که از قرض‌الحسنه استفاده شود که هم کمک مالی برای افرادی است که نیازمند سرمایه‌ای برای اداره زندگی خود هستند و به دلایل مختلف دچار تنگنای مالی شده‌اند و هم زمینه را برای فعالیت‌های خیرخواهانه افراد فراهم می‌آورد.

وی بابیان اهمیت ترویج و تقویت فرهنگ نوع‌دوستی در جامعه، ادامه داد: قرض‌الحسنه پاسخ گوی نیاز افرادی نیازمنداست که توانای چرخاندن چرخه زندگی خود را ندارند و با فشار اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، در این راستا طی چهارماهه ابتدای سال جاری یک میلیارد و 223 میلیون تومان وام کارگشایی به 249 مددجوی تحت حمایت منطقه دو یزد اعطا شد.

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد با اشاره به اینکه قرض‌الحسنه می‌تواند در فعالیت اقتصادی به‌ویژه تقویت خودباوری مددجویان تحت حمایت در سال رونق تولید نقش مؤثری داشته باشد، افزود: طی این مدت 12 فرصت شغلی با پرداخت 184 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای مددجویان تحت حمایت فراهم شد.

وی در پایان گفت: 820 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه نیز طی چهارماهه نخست سال جاری برای ودیعه مسکن و انجام تعمیرات مسکن به 71 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو یزد پرداخت شد.

انتهای پیام

۸ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۲۰
تعداد بازدید : ۱۷۹
کد خبر : ۲,۰۹۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید