اخبار

آرزوی ۵۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد بافق برآورده شد

آرزوی ۵۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد بافق برآورده شد
رئیس کمیته امداد شهرستان بافق گفت: در چهارماهه نخست امسال ۵۰ آرزوی ایتام تحت حمایت این نهاد برآورده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید رضا هاشمی پور، رئیس کمیته امداد شهرستان بافق در حاشیه جشن ترنم شادی و دیدار با جمعی از حامیان ایتام گفت: در چهارماهه نخست امسال ۵۰ آرزوی ایتام تحت حمایت این نهاد برآورده شد.

وی بابیان اینکه این برنامه به همت خیران و باهدف کمک به کودکان یتیم و نیازمند بافقی برگزار شد، افزود: 216 یتیم و فرزند نیازمند غیر یتیم بافقی از حمایت حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بافق ادامه داد: 25 میلیون تومان توسط کمیته امداد و جمعی از خیران بافقی در این راستا جمع‌آوری و برای برآورده کردن آرزوی این فرزندان هزینه شد.

وی گفت: آرزوهای این تعداد کودک یتیم و نیازمند در قالب نامه‌هایی توسط خود آنان نوشته و جمع‌آوری‌شده و خیران با انتخاب هر یک ازاین‌دست نوشته‌ها، آرزوی آن‌ها را برآورده می‌کنند.

هاشمی پور تصریح کرد: بعد از مشخص شدن آرزو و نیاز این کودکان، خیران نسبت به برآورده کردن و تهیه اقلام، اقدام و خودشان آن را به کودکان نیازمند اهدا کردند.

وی افزود: در این مراسم جشن ۱۱ دستگاه دوچرخه به همراه اسباب‌بازی، توپ فوتبال، اسکوتر، کفش ورزشی، اسکیت تهیه و به آنان تحویل شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان بافق بیان کرد: 22 نفر از فرزندان یتیم و نیازمند نیز به همراه خانواده به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

 انتهای پیام

۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵
تعداد بازدید : ۱۶۰
کد خبر : ۲,۱۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید