اخبار

رئیس کمیته امداد اردکان اعلام کرد:

نیکوکاران اردکانی 340 بسته غذایی به خانواده ایتام اهدا کردند

نیکوکاران اردکانی 340 بسته غذایی به خانواده ایتام اهدا کردند
رئیس کمیته امداد اردکان گفت: در ایام عید قربان تا عید غدیر خم با همدلی و همکاری حامیان اکرام ایتام 340 خانوار ایتام و نیازمند تحت حمایت کمیته امداد از بسته‌های معیشتی به ارزش 22 میلیون تومان بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا خلیلی، رئیس کمیته امداد اردکان با تشکر از حامیان اکرام ایتام و مردم نوع‌دوست شهرستان اردکان که همواره در انجام امور خیر پیشتاز هستند، گفت: در ایام عید قربان تا عید غدیر خم با همدلی و همکاری حامیان اکرام ایتام 340 خانوار ایتام و نیازمند تحت حمایت کمیته امداد از بسته‌های معیشتی به ارزش 22 میلیون تومان بهره‌مند شدند.

وی افزود: طی پنج‌ماهه نخست سال جاری حامیان نیکوکار شهرستان 700 میلیون تومان به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین (حمایت از کودکان نیازمند غیر یتیم) کمک کردند.

رئیس کمیته امداد اردکان در تشریح طرح محسنین بیان کرد: این طرح ازجمله طرح‌های مشارکتی کمیته امداد برای حمایت از خانواده‌های نیازمند غیر یتیم دارای سرپرست بیمار و ازکارافتاده است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون 1000 حامی نیکوکار حمایت 210 خانوار در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین را عهده‌دار هستند.

خلیلی افزود: طرح اکرام ایتام و محسنین از طرح‌های فعال در حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد است که بر اساس آن خیران می‌توانند با پرداخت حداقل 50 هزار تومان به‌صورت ماهیانه، حمایت مادی و معنوی یک یا چند فرزند نیازمند تحت حمایت را به‌عنوان فرزند معنوی خود عهده‌دار شوند.

خلیلی بابیان اهمیت خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند گفت: تأمین نیازهای معیشتی، تحصیلی، درمانی، جهیزیه، مسکن و اشتغال باهدف خودکفایی خانواده تحت حمایت انجام می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان یادآور شد: حامیان می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد و یا تماس با شماره تلفن 03532237173 و 09134518288 نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده و وجوه اهدایی خود را با شماره کارتی که بعدازثبت نام از طریق سیستم صندوق امداد ولایت به نام حامی برای فرزند تحت حمایتشان صادر می‌شود واریز کنند، پرداخت از طریق درگاه‌های پرداخت عضو شتاب و یا از طریق عضویت درسایت http://ekram.emdad.ir امکان‌پذیر است.

شایسته ذکر است: وجوه اهدایی به فرزندان یتیم و محسنین بعد از پرداخت به‌صورت مستقیم و بدون واسطه به‌حساب فرزند یا فرزندان تحت حمایت واریز می‌شود.

انتهای پیام

۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۱۴۳
کد خبر : ۲,۲۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید