اخبار

در آستانه سال جدید تحصیلی انجام شد:

اهدای "بن تحصیلی" به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد بافق

اهدای "بن تحصیلی" به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد بافق
رئیس کمیته امداد شهرستان بافق گفت: در آستانه سال جدید تحصیلی به همت مجمع خیران شهرستان بافق 161 "بن خرید تحصیلی" به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد اهدا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید رضا هاشمی پور، رئیس کمیته امداد شهرستان بافق با اشاره به اهمیت توجه به دانش آموزان نیازمند و تأمین مایحتاج تحصیلی آنان گفت: در آستانه سال جدید تحصیلی به همت مجمع خیران شهرستان بافق 161 "بن خرید تحصیلی" به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد اهدا شد.

 وی بابیان اینکه 154 دانش‌آموز و هفت دانشجو تحت حمایت این نهاد قرار دارند، افزود: سرانه بن‌های اهدایی به هر دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت 200 هزار تومان است که برای تهیه لوازم‌التحریر، کیف و کفش به آنان اهدا شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان بافق با دعوت از نیکوکاران برای حضور در مراسم مهر عاطفه‌ها، گفت: دهم مهرماه مراسم ملی و معنوی مهر عاطفه‌ها باهدف کمک به دانش آموزان نیازمند در مدارس این شهرستان برگزار می‌شود.

وی در ادامه یادآور شد: هم‌اکنون 781 حامی نیکوکار حمایت 210 نفر از ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده‌دارند.

هاشمی پور همچنین تصریح کرد: حامیان نیکوکار بافقی طی پنج‌ماهه نخست امسال بیش از 284 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

انتهای پیام

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۰۹
تعداد بازدید : ۱۰۲
کد خبر : ۲,۳۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید