اخبار

در آستانه ماه مهر انجام شد؛

کمک 110 میلیون تومانی شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق به دانش آموزان محروم

کمک 110 میلیون تومانی شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق به دانش آموزان محروم
رئیس کمیته امداد شهرستان بافق گفت: در آستانه ماه مهر شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق برای حمایت از دانش آموزان و دانشجویان بی‌بضاعت این شهرستان 110 میلیون تومان برای تهیه نوشت‌افزار و لوازم ورزشی به کمیته امداد اهدا کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید رضا هاشمی پور، رئیس کمیته امداد شهرستان بافق در حاشیه دیدار با مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق و جمعی از مسئولان این شرکت گفت: در آستانه ماه مهر شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق برای حمایت از دانش آموزان و دانشجویان بی‌بضاعت این شهرستان 110 میلیون تومان برای تهیه نوشت‌افزار و لوازم ورزشی به کمیته امداد اهدا کرد.

وی با اشاره به اقدامات و کمک‌های شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بیان کرد: شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق توجه ویژه‌ای به کودکان یتیم تحت حمایت این شهرستان دارد و در طی سال برنامه‌های متنوعی را برای کمک به آنان انجام می‌دهد.

رئیس کمیته امداد شهرستان بافق یادآور شد: امسال در بحث وقوع سیل نیز شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق با کمیته امداد همکاری تنگاتنگی داشت و 12 کامیون برای ارسال کمک‌ها به مناطق سیل‌زده کشور اعزام کرد.

وی در بحث تأمین مسکن مددجویان گفت: امید است با کمک‌های شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق و دیگر مسئولان شهرستان، پرونده مددجویان فاقد مسکن تا پایان سال 98 بسته شود.

شایسته ذکر است: کمیته امداد شهرستان بافق کمترین مددجو در سطح استان یزد را تحت حمایت دارد.

انتهای پیام

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۲۱
تعداد بازدید : ۲۱۱
کد خبر : ۲,۳۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید