اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر اعلام کرد:

افتتاح دومین مرکز نیکوکاری شهرستان اشکذر در منطقه رستاق

افتتاح دومین مرکز نیکوکاری شهرستان اشکذر در منطقه رستاق
رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر گفت: دومین مرکز نیکوکاری محله شهرستان اشکذر در منطقه رستاق افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا خلیلی، رئیس کمیته امداد شهرستان اشکذر با تشریح اهداف مراکز نیکوکاری گفت: دومین مرکز نیکوکاری محله شهرستان اشکذر در منطقه رستاق افتتاح شد.

وی در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری محله در منطقه رستاق که با حضور جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر و اعضای شورای اسلامی رستاق برگزار شد بیان کرد: مرکز نیکوکاری واحدی مردمی که دارای هیئت عامل است و اعضای آن به‌صورت افتخاری در سطح محلات و روستاها با تمرکز بر مساجد و با محوریت مسجد محله برای توسعه مشارکت‌های مردمی و ارائه خدمت به نیازمندان و محرومان با نظارت کمیته امداد فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به اسناد بالادستی کمیته امداد از مراکز نیکوکاری به‌عنوان محور رفع فقر و محرومیت در بستر اجتماع یادکرد و افزود: فعالیت مراکز نیکوکاری باهدف واگذاری امور مردم به مردم و پیوند محرومان با نیکوکاران است.

هادی نسب، فرماندار اشکذر نیز در این مراسم بر نقش محوری مردم در فعالیت‌های اجتماعی تأکید کرد و گفت: امید است باهمت مردم منطقه رستاق و با فعالیت این مرکز نیکوکاری شاهد کاهش فقر و رفع محرومیت باشیم.

وی با اشاره به اهمیت توانمندسازی خانواده‌های نیازمند و تلاش برای ارتقای زندگی آنان افزود: موضوع فعالیت‌های جهادی نیز باید موردتوجه قرار گیرد تا باهمت و همدلی مسئولان و مردم شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی و درنتیجه افزایش سطح رفاه مردم باشیم.

انتهای پیام

۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱
تعداد بازدید : ۲۳۱
کد خبر : ۲,۴۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید