اخبار

رئیس کمیته امداد بهاباد اعلام کرد:

پرداخت یک میلیارد و 700 میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان بهابادی

پرداخت یک میلیارد و 700 میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان بهابادی
رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد گفت: یک میلیارد و 700 میلیون تومان وام اشتغال و خودکفایی برای اجرای ۴۳ طرح اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال جاری پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رمضان باقری، رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد بابیان اینکه طرح‌های شغلی ایجادشده در زمینه کشاورزی، دام‌پروری، قالی‌بافی، خدماتی، صنفی و صنعتی است، گفت: یک میلیارد و 700 میلیون تومان وام اشتغال و خودکفایی برای اجرای ۴۳ طرح اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال جاری پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تأمین خوداتکایی نیازمندان و محرومان از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد است، تصریح کرد: فراهم‌سازی زمینه لازم برای ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از وابستگی آن‌ها به این نهاد از مهم‌ترین اهداف پرداخت تسهیلات به مددجویان است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۰ نفر از متقاضیان طرح‌های اشتغال‌زایی در دوره‌های آموزشی بلندمدت شرکت کردند و  آموزش‌های لازم را فراگرفتند.

وی  با تأکید بر اهمیت ایجاد اشتغال پایدار و راه‌اندازی مراکز تولید برای دستیابی به توانمندی و خودکفایی اقتصادی، اظهار کرد: اجرای طرح‌های اشتغال‌زا از طریق راهبری شغلی با استفاده از تجربه شرکت‌های کارآفرینی و موفق درزمینهٔ اشتغال یا مشاغل خانگی در دستور کار این نهاد قرار دارد.

شایسته ذکر است: حدود ۶۰۰ خانوار نیازمند با جمعیت 1400 نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد بهاباد استفاده می‌کنند.

انتهای پیام

۳ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۳۵
تعداد بازدید : ۲۳
کد خبر : ۲,۸۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید