اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد اعلام کرد:

بهره‌مندی 142 خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو یزد از خدمات مسکن

بهره‌مندی 142 خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو یزد از خدمات مسکن
رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد گفت: 142 خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو یزد در 9 ماهه سال 98 از خدمات مسکن و ساختمان این نهاد بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد مزیدی شرف‌آبادی، رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد با اشاره به مشارکت خیران در ساخت و تعمیر مسکن مددجویان تحت حمایت، گفت: خیران توجه ویژه‌ای به خانواده‌های تحت حمایت این نهاد داشته و سعی دارند به شیوه‌های مختلف در ارائه خدمات به محرومین سهیم باشند.

وی بابیان اینکه تأمین مسکن و ایجاد سرپناه برای مددجویان ازجمله خدمات مهم این نهاد محسوب می‌شود، افزود: 142 خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو یزد در 9 ماهه سال 98 از خدمات مسکن و ساختمان این نهاد بهره‌مند شدند.

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد ادامه داد: خدمات عمرانی ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت منطقه دو یزد در قالب کمک بلاعوض، وام قرض‌الحسنه و کمک خیران برای ساخت و تعمیرات مسکن بوده است.

مزیدی تصریح کرد: طی 9 ماهه امسال یک میلیارد و 10 میلیون تومان در بخش مسکن مددجویی هزینه شد، این در حالی است که 473 میلیون تومان به‌صورت بلاعوض، 305 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه و 232 میلیون تومان نیز از طریق کمک خیران در قالب تهیه مصالح ساختمانی بوده است.

انتهای پیام

۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲
تعداد بازدید : ۱۳
کد خبر : ۲,۹۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید