اخبار

رئیس کمیته امداد ابرکوه:

400 مددجوی ابرکوهی از خدمات فرهنگی وآموزشی بهره‌مند شدند

400 مددجوی ابرکوهی از خدمات فرهنگی وآموزشی بهره‌مند شدند
رئیس کمیته امداد شهرستان ابرکوه گفت: از ابتدای سال 98 تاکنون، حدود 400 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ابرکوه از خدمات فرهنگی تربیتی کانون شهید چمران این نهاد استفاده کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید جلال حسینی، رئیس کمیته امداد ابرکوه، بابیان اینکه محرومیت‌زدایی مددجویان با رویکرد فرهنگی در دستور کار این نهاد است، گفت: از ابتدای سال 98 تاکنون، حدود 400 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ابرکوه از خدمات فرهنگی تربیتی کانون شهید چمران این نهاد استفاده کرده‌اند.

وی افزود: 262 دانش‌آموز و 30 دانشجو تحت حمایت از خدمات فرهنگی کمیته امداد ابرکوه بهره‌مند هستند و از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 100 میلیون تومان در این بخش هزینه شده است.

حسینی ادامه داد: زنان سرپرست خانوار، دانش آموزان، مستعدان ازدواج و اشتغال از دوره‌های آموزش‌های این نهاد در زمینه‌های مختلف ازجمله قرآنی، مشاوره، ورزشی، هنری، عقیدتی و مهارت‌های زندگی استفاده کردند.

وی اظهار کرد: در مبحث اردوی دانش‌آموزی و دانشجویی و مددجویی، 182 نفر از شهرستان ابرکوه به اردوهای زیارتی شهرهای مقدس مشهد و قم اعزام‌شده و از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی این نهاد در قالب برنامه‌های اردویی بهره‌مند شدند.

رئیس کمیته امداد ابرکوه همچنین بیان کرد: 82 نفر از مددجویان شهرستان ابرکوه که در ایام اربعین حسینی به زیارت عتبات عالیات مشرف شدند از کمک‌هزینه سفرهای زیارتی بهره‌مند شدند.

 وی یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون 23 میلیون تومان کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت‌شده است.

انتهای پیام

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲
تعداد بازدید : ۷
کد خبر : ۲,۹۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید