اخبار

فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد میبد از بدو تأسیس تاکنون اعلام شد

فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد میبد از بدو تأسیس تاکنون اعلام شد
رئیس کمیته امداد شهرستان میبد فعالیت‌های فرهنگی کمیته امداد از بدو تأسیس این نهاد تاکنون را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین زین‌الدینی، رئیس کمیته امداد شهرستان میبد بابیان اینکه یکی از محورهای اساسی فعالیت‌های کمیته امداد برای تعالی فکری و اعتقادی خانوار تحت حمایت و فرزندان آن‌ها ارائه خدمات فرهنگی است، گفت: کمیته امداد شهرستان میبد از بدو تأسیس تاکنون دو میلیارد و 519 میلیون تومان در بخش فرهنگی و آموزش برای جامعه هدف تحت حمایت هزینه کرده است.

وی افزود: برگزاری اردوهای زیارتی، تربیتی و آموزشی، برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت و نشاط اجتماعی برای خانوار تحت حمایت، برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی مختلف، پیگیری مشکلات روحی و روانی خانواده‌ها از طریق مشاوره‌های فردی و گروهی و کمک به پرداخت هزینه‌های تحصیلی و شهریه دانش آموزان و دانشجویان ازجمله خدمات ارائه‌شده به جامعه هدف تحت حمایت است.

رئیس کمیته امداد شهرستان میبد بیان کرد: با ساخت و تجهیز مجتمع فرهنگی و تربیتی حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) کمیته امداد در سال 1392 خدمات فرهنگی به‌صورت مستمر در حال انجام است.

وی ادامه داد: از بدو تأسیس کمیته امداد تاکنون 7712 دانش‌آموز و 3072 دانشجوی تحت حمایت از خدمات فرهنگی این نهاد استفاده کردند و طی همین مدت 21 هزار مددجوی از دوره‌های آموزشی و 4550 نفر از خدمات مشاوره بهره‌مند شدند.

زین‌الدینی بابیان اینکه طی این مدت 3453 نفر در فعالیت‌های کانون فرهنگی این نهاد شرکت کردند، تصریح کرد: از ابتدای آغاز فعالیت این نهاد تاکنون 4165 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد میبد در 261 دوره اردوی زیارتی و آموزشی (درون و برون‌استانی) شرکت کرده و از برنامه‌های متنوع این دوره‌ها استفاده کردند.

انتهای پیام.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲
تعداد بازدید : ۱۰
کد خبر : ۳,۱۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید