اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان ابرکوه مطرح کرد:

تقدیر حوزه سلامت استان یزد از کمیته امداد ابرکوه

تقدیر حوزه سلامت استان یزد از کمیته امداد ابرکوه
رئیس کمیته امداد شهرستان ابرکوه گفت: طی مراسمی که در محل فرمانداری ابرکوه برگزار شد از کمیته امداد این شهرستان به‌عنوان اداره برتر در حوزه سلامت تجلیل به عمل آمد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید جلال حسینی، رئیس کمیته امداد شهرستان ابرکوه بابیان اینکه کمیته امداد همواره سعی دارد فعالیت‌های ارزشمندی را در حوزه‌های مختلف ازجمله حمایت و سلامت خانواده به مددجویان ارائه کند، گفت: طی مراسمی که در محل فرمانداری ابرکوه برگزار شد از کمیته امداد این شهرستان به‌عنوان اداره برتر در حوزه سلامت تجلیل به عمل آمد.

در بخشی از این لوح تقدیر که از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اهدا شد، آمده است: حوزه سلامت استان یزد بر خود می‌بالد که افرادی پاک‌نهاد و نیکو سرشت در سودای ارتقای سلامت انسان‌ها همت خویش را به کار گرفته و مجدانه تلاش می‌نمایند؛ بی‌شک خدمات بی‌شائبه و زحمات ارزشمند جنابعالی برگ زرین و پرافتخاری است که بر صفحات رنگین عرصه سلامت استان، نقش خواهد بست. هرچند که این پایان راه نبوده و آغاز فصل رویش و خیزش دوباره جهت دستیابی به جامعه‌ای سالم، بانشاط و پویا می‌باشد.

بسی شایسته است از تلاش‌های ستودنی و تأثیرگذار جنابعالی به‌عنوان سومین مجمع سلامت شهرستان ابرکوه، مراتب سپاس تجلیل خالصانه خود را صادقانه ابراز نمایم و امید است با دو بال اندیشه و ایمان دربرداشتن گام‌های مستحکم و مطمئن در مسیر مهرورزی به مردم و حفظ سلامت ایشان، سرآمد نیکان باشید.

انتهای پیام

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱
تعداد بازدید : ۷
کد خبر : ۳,۱۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید