اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان:

کمیته امداد اردکان دستگاه برتر در اجرای طرح سراج شد

کمیته امداد اردکان دستگاه برتر در اجرای طرح سراج شد
کمیته امداد شهرستان اردکان درراستای اجرای طرح سراج(سلامت روانی واجتماعی) در این شهرستان منتخب نمونه اجرایی شش شهرستان کشور به عنوان دستگاه برتردرهمکاری اجرای این طرح برگزیده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید جلال حسینی، رئیس کمیته امداد شهرستان ابرکوه بابیان اینکه در مراسمی که در محل فرمانداری اردکان با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، این نهاد درراستای اجرای طرح سراج(سلامت روانی واجتماعی) در این شهرستان منتخب نمونه اجرایی شش شهرستان کشور به عنوان دستگاه برتردرهمکاری اجرای این طرح برگزیده شد.

در بخشی از این لوح تقدیر که از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اهدا شد، آمده است: حوزه سلامت استان یزد بر خود می‌بالد که افرادی پاک‌نهاد و نیکو سرشت در سودای ارتقای سلامت انسان‌ها همت خویش را به کار گرفته و مجدانه تلاش می‌نمایند؛ بی‌شک خدمات بی‌شائبه و زحمات ارزشمند جنابعالی برگ زرین و پرافتخاری است که بر صفحات رنگین عرصه سلامت استان، نقش خواهد بست. هرچند که این پایان راه نبوده و آغاز فصل رویش و خیزش دوباره جهت دستیابی به جامعه‌ای سالم، بانشاط و پویا می‌باشد.

بسی شایسته است از تلاش‌های ستودنی و تأثیرگذار جنابعالی به‌عنوان سومین مجمع سلامت شهرستان اردکان، مراتب سپاس تجلیل خالصانه خود را صادقانه ابراز نمایم و امید است با دو بال اندیشه و ایمان دربرداشتن گام‌های مستحکم و مطمئن در مسیر مهرورزی به مردم و حفظ سلامت ایشان، سرآمد نیکان باشید.

انتهای پیام

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۳,۱۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید