اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه یک یزد:

92 مددجوی منطقه دو یزد راهی خانه بخت شدند

92 مددجوی منطقه دو یزد راهی خانه بخت شدند
طی 9 ماهه امسال 92 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک یزد با حمایت این نهاد راهی خانه بخت شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بیژن فروغی فر، رئیس کمیته امداد منطقه یک یزد بابیان نقش این نهاد در تحکیم بنیان خانواده و فراهم کردن زمینه ازدواج آسان برای مددجویان تحت حمایت، گفت: طی 9 ماهه امسال 92 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک یزد با حمایت این نهاد راهی خانه بخت شدند.

وی افزود: کمیته امداد طی این مدت 400 میلیون تومان برای کمک به ازدواج و تأمین جهیزیه جامعه هدف تحت حمایت هزینه کرد و زمینه پیوند نوعروسان تحت حمایت و اقشار نیازمند را فراهم کرد.

رئیس کمیته امداد منطقه یک یزد در بخش دیگری از گزارش خود در بخش فرهنگی گفت: طی 9 ماهه امسال 1219 مددجوی تحت حمایت این نهاد در برنامه‌های مختلف فرهنگی ازجمله دوره‌های آموزشی، و اردوهای زیارتی، آموزشی و تربیتی این نهاد بهره‌مند شدند.

وی افزود: در این مدت 631 مددجوی تحت حمایت به اردوهای زیارتی آموزشی درون و برون‌استانی اعزام شدند و 588 مددجو نیز در برنامه‌های مختلف کانون‌های فرهنگی و دوره‌های آموزشی شرکت کردند.

فروغی فر تصریح کرد: طی 9 ماهه سال جاری 234 میلیون تومان برای ارائه خدمات متنوع فرهنگی به جامعه هدف تحت حمایت توسط کمیته امداد منطقه یک یزد هزینه شد.

انتهای پیام

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۳۴
تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۳,۱۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید