اخبار

هم‌زمان با هفته احسان و نیکوکاری و جشن نیکوکاری مطرح شد:

مشارکت نیکوکاران اردکانی در تأمین بسته‌های عیدانه

مشارکت نیکوکاران اردکانی در تأمین بسته‌های عیدانه
رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: این نهاد در جشن نیکوکاری امسال در نظر دارد با استفاده از شیوه‌های نوین پرداخت (غیرحضوری) نسبت به تأمین بسته‌های حمایتی عیدانه (نقدی) با مشارکت مردم نیکوکار شهرستان و توزیع در بین خانوار تحت حمایت اقدام کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا خلیلی، رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان بابیان اینکه رویداد ملّی جشن نیکوکاری در سال جاری با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» برگزار می‌شود، افزود: این نهاد در جشن نیکوکاری امسال در نظر دارد با استفاده از شیوه‌های نوین پرداخت (غیرحضوری) نسبت به تأمین بسته‌های حمایتی عیدانه (نقدی) با مشارکت مردم نیکوکار شهرستان و توزیع در بین خانوار تحت حمایت اقدام کند.

وی افزود: مردم نیکوکار اردکان می‌توانند با ساده‌ترین شیوه در جشن نیکوکاری شرکت کنند و کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت: 6037997950028176 یا شماره‌حساب: 0110769749001 با شناسه: 880296155 (درج شناسه الزامی) نزد بانک ملی به نام کمیته امداد شهرستان اردکان واریز، یا با شماره‌گیری #0351*8877* در این امر خیر شرکت کنند.

خلیلی گفت: مردم نیکوکار شهرستان اردکان در جشن نیکوکاری سال گذشته 300 میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

جشن نیکوکاری هرساله در آستانه سال نو باهدف گسترش فرهنگ نوع‌دوستی و همدلی در بین آحاد جامعه و تأمین مایحتاج شب عید ایتام و نیازمندان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۴۱
تعداد بازدید : ۳
کد خبر : ۳,۲۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید