اخبار

با همکاری بانک‌های عامل شهرستان اردکان انجام شد:

اعطای دو میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اردکان

اعطای دو میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اردکان
رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: طی سال 98 با همکاری بانک‌ها حدود دو میلیارد تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اردکان پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا خلیلی؛ رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان با اشاره به نام‌گذاری سال به‌عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، گفت: سال 98 بانک‌ها در ارائه تسهیلات اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد همکاری بسیار مطلوبی داشتند و با همکاری آن‌ها 52 فرصت شغلی برای مددجویان اردکانی ایجاد شد.

وی بابیان اهمیت ایجاد مشاغل پایدار برای مددجویان، ایجاد درآمد مستمر و کافی برای آنان و فراهم شدن زمینه خودکفایی اقتصادی و خروج از حمایت، تصریح کرد: سال 98 بانک‌های ملی، رفاه، توسعه تعاون و پست‌بانک بیشترین همکاری در ارائه تسهیلات اشتغال به مددجویان اردکانی را داشتند و گامی بلند در خودکفایی آنان برداشته‌شده است.

خلیلی با قدردانی از همکاری مستمر بانک‌های عامل شهرستان برای توانمندسازی جامعه هدف تحت حمایت این نهاد، افزود: طی سال 98 با همکاری بانک‌ها دو میلیارد و 105 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اردکان پرداخت شد.

وی یادآور شد: علاوه بر اعطای تسهیلات بانکی، سال گذشته 98 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد اردکان از آموزش‌های شغلی این نهاد در سه سطح مقدماتی اشتغال، مهارت‌آموزی و پایدارسازی و توسعه اشتغال بهره‌مند شدند و برای 32 نفر نیز کاریابی انجام‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان از کارفرمایان دعوت کرد برای تأمین نیروی انسانی خود، از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استفاده کنند و از بسته‌های تشویقی در این زمینه که شامل پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال متوالی یا پرداخت تسهیلات به مبلغ 50 میلیون تومان به ازای به‌کارگیری هر نفر بهره‌مند شوند.

انتهای خبر

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۳۵
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۳,۲۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید