اخبار

رییس کمیته امداد شهرستان اردکان:

اولین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در اردکان برگزار شد

اولین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در اردکان برگزار شد
رییس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: اولین مرحله رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان با رمز "امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت" در شهرستان اردکان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمدرضا خلیلی، رییس کمیته امداد اردکان بیان داشت: این رزمایش در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همزمان با سراسر کشور به منظور کمک به نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا برگزار شد.

وی با اشاره به همدلی مسئولان و همکاری آنان به ویژه فرماندار اردکان افزود: این رزمایش با محوریت امام جمعه و هم افزایی ارگان ها، سازمان ها و مسئولان برگزار شد، در این راستا 4000 خانوار نیازمند و آسیب دیده با همکاری مساجد، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه، اصناف، دهداری ها، پایگاه های مقاومت بسیج و بهزیستی برای ارائه خدمت شناسایی شده اند.

رییس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: در مرحله اول این رزمایش 650 بسته معیشتی به ارزش هر بسته 350 هزار تومان بین نیازمندان توزیع شد و با همکاری خیران، نیکوکاران و صاحبان صنایع، خانوارهای نیازمند دیگر در مراحل بعدی در طی ماه مبارک رمضان از بسته های معیشتی بهره مند می شوند.

خلیلی یادآورشد: طرح "اطعام مهدوی" توسط کمیته امداد شهرستان اردکان با استفاده حداکثری از ظرفیت خیران، هیئت‌های مذهبی، مساجد، مراکز نیکوکاری، بسیج، گروه‌های جهادی در ماه مبارک رمضان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آشپزخانه هایی با همین منظور در حال انجام است، در این طرح با تهیه غذای گرم، خیران و مؤمنان نیکوکار می توانند در سنت افطاری دادن به نیازمندان شریک شوند.

وی با اشاره به اهمیت بسیج همگانی کمک‌های مردمی و خیران نیک‌اندیش شهرستان در اطعام نیازمندان، گفت: کد دستوری#۰۳۵1*۸۸۷۷* تلفن همراه و شماره کارت6037997950020371 ازجمله شیوه‌های نوین و غیرحضوری پرداخت کمک‌ها است که مردم مؤمن و نیکوکاران می توانند وجوه نقدی خود را به این امر اختصاص دهند.

تمامی پایگاه های این رزمایش با محوریت مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اردکان آماده دریافت کمک های مردم نیکوکار این شهرستان هستند.

انتهای پیام

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۱۱
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۳,۳۹۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید