اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان:

1247 بسته معیشتی طی دو مرحله در بین نیازمندان اردکانی توزیع شد

1247 بسته معیشتی طی دو مرحله در بین نیازمندان اردکانی توزیع شد
رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: در دو مرحله از رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان 1247 بسته معیشتی بین محرومان شهرستان اردکان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمدرضا خلیلی با اشاره به همکاری فرماندار و امام‌جمعه اردکان و هم‌افزایی ارگان‌ها، سازمان‌ها و مسئولان در امر برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان، بیان داشت: در نیمه اول ماه مبارک رمضان، در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در دو مرحله به‌منظور کمک به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا برگزارشده است.

وی افزود: در دو مرحله از رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان 1247 بسته معیشتی بین محرومان شهرستان اردکان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان بیان کرد: بیش از چهار هزار خانوار نیازمند و آسیب‌دیده با همکاری مساجد، مراکز نیکوکاری، مؤسسات خیریه، اصناف، دهداری‌ها، پایگاه‌های مقاومت بسیج و بهزیستی شناسایی‌شده‌اند و تاکنون در طی دو مرحله از این رزمایش به 1247 خانوار بسته کمک‌معیشت تحویل‌شده است.

وی گفت: در مرحله اول این رزمایش 624 بسته معیشتی به ارزش هر بسته 350 هزار تومان و در مرحله دوم هم‌زمان با میلاد کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) 623 بسته دیگر بین نیازمندان توزیع شد و امیدواریم با همکاری خیران، نیکوکاران و صاحبان صنایع بقیه خانوارها نیز در مراحل بعدی تا پایان ماه مبارک رمضان موردحمایت قرار گیرند.

خلیلی همچنین گفت: در این ماه مبارک طرح «اطعام مهدوی» نیز توسط کمیته امداد شهرستان اردکان با استفاده حداکثری از ظرفیت خیران، هیئت‌های مذهبی، مساجد، مراکز نیکوکاری، بسیج، گروه‌های جهادی در حال اجراست و آشپزخانه‌های مهدوی با رعایت موازین بهداشتی اقدام به طبخ غذای گرم می‌کنند، تاکنون شش هزار پرس غذای گرم در بین خانواده‌های نیازمند شهرستان توزیع‌شده است.

وی با اشاره به اهمیت بسیج همگانی کمک‌های مردمی و خیران نیک‌اندیش شهرستان در اطعام نیازمندان، یادآور شد: راه‌های غیرحضوری برای دریافت کمک‌های مردمی طراحی‌شده است، کد دستوری#۰۳۵1*۸۸۷۷* تلفن همراه و شماره کارت 6037997950020371 ازجمله شیوه‌های پرداخت کمک‌ها است که مردم مؤمن و نیکوکاران می‌توانند وجوه نقدی خود را به این امر اختصاص دهند.

تمامی پایگاه‌های این رزمایش با محوریت مصلای بزرگ امام خمینی (ره) اردکان آماده دریافت کمک‌های مردم نیکوکار این شهرستان هستند.

انتهای پیام

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶
تعداد بازدید : ۳۵
کد خبر : ۳,۴۱۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید