اخبار

توزیع 3000 پرس غذای گرم در بین مددجویان تفتی

توزیع 3000 پرس غذای گرم در بین مددجویان تفتی
سه هزار پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان سال جاری طبخ و در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تفت توزیع شد.

جمعی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تفت در ضیافت افطاری نمایندگی آستان قدس رضوی در این شهرستان شرکت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدحسن وراثی، رئیس کمیته امداد شهرستان تفت بابیان اینکه 70 نفر از ایتام تحت حمایت به همراه خانواده در ضیافت افطاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این شهرستان حضور پیدا کردند، گفت: سه هزار پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان سال جاری طبخ و در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تفت توزیع شد.

وی در این مراسم که با حضور امام‌جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان تفت برگزار شد، افزود: طی ماه مبارک رمضان امسال 300 سبد غذایی نیز در بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد، ارزش تقریبی هر سبد غذایی 100 هزار تومان بود که در قالب طرح همیان مولا از محل کمک‌های کارمندان ادارات شهرستان و مشارکت مردمی تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان تفت با اشاره به رشد 50 درصدی هزینه اطعام مددجویان تفتی در ماه مبارک رمضان سال جاری در مقایسه با سال 96 یادآور شد: سال گذشته 40 میلیون تومان برای اطعام و توزیع اقلام خوراکی در بین مددجویان تحت حمایت هزینه شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم غفوری، امام‌جمعه شهرستان تفت در این ضیافت افطاری با اشاره به اهمیت رسیدگی به اقشار نیازمند و محروم جامعه گفت: اقدامات و تلاش‌های کمیته امداد برای رسیدن خانوارهای نیازمند به استقلال مالی و اقتصادی با اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۴
تعداد بازدید : ۲۱۵
کد خبر : ۳۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید