اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان:

1900 بسته معیشتی در ایام شهادت حضرت علی(ع) در اردکان توزیع شد

1900 بسته معیشتی در ایام شهادت حضرت علی(ع) در اردکان توزیع شد
رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان گفت: در ایام شهادت مولی‌الموحدین حضرت علی (ع) در سومین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه 1900 بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان اردکان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمدرضا خلیلی، رئیس کمیته امداد اردکان بابیان اینکه سومین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان در این شهرستان انجام شد، گفت: در ایام شهادت مولی‌الموحدین حضرت علی (ع) سومین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه 1900 بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان اردکان توزیع شد.

وی افزود: این مرحله از رزمایش نیز باهمت خیران، مراکز خیریه و نیکوکاری، مسئولان شهرستان و با محوریت مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهرستان اردکان هم‌زمان با ایام شهادت امیرالمؤمنین علی (ع) اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه امام‌جمعه و فرماندار اردکان و جمعی از ارگان‌ها، سازمان‌ها و مسئولان در تحقق اهداف این مرحله رزمایش همکاری داشتند، افزود: این بسته‌ها علاوه بر کمیته امداد، هم‌زمان توسط16مرکز نیکوکاری، مؤسسات خیریه و پایگاه‌های بسیج، مساجد و دهیاری‌ها در بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان اردکان یادآور شد: در ماه مبارک رمضان با تلاش جهادی، رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در سه مرحله به اجرا درآمد و تاکنون 3200 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع‌شده است.

خلیلی در مورد طرح «اطعام مهدوی» نیز بیان کرد: این طرح همچنان توسط کمیته امداد شهرستان اردکان با استفاده حداکثری از ظرفیت خیران، هیئت‌های مذهبی، مساجد، مراکز نیکوکاری، بسیج، گروه‌های جهادی در حال اجراست و در این ماه مبارک بیش از 18 هزار پرس غذای گرم بین خانواده‌های نیازمند توزیع‌شده است.

وی تأکید کرد: کد دستوری #۰۳۵1*۸۸۷۷* تلفن همراه و شماره کارت 6037997950020371 ازجمله شیوه‌های پرداخت کمک‌ها است که مردم مؤمن و نیکوکار می‌توانند وجوه نقدی خود را به این امر اختصاص دهند.

انتهای پیام

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۴۱
تعداد بازدید : ۲۹
کد خبر : ۳,۴۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید