اخبار

رئیس کمیته امداد خاتم اعلام کرد:

توزیع 10 هزار پرس غذای گرم و 2000 بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان خاتم

توزیع 10 هزار پرس غذای گرم و 2000 بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان خاتم
رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری تاکنون 10 هزار پرس غذای گرم و 2000 بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، اکبر مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان، گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری تاکنون 10 هزار پرس غذای گرم و 2000 بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

وی افزود: ارزش بسته‌های معیشتی توزیع‌شده 400 میلیون تومان و غذای گرم طبخ شده در آشپزخانه مهدوی این شهرستان 150 میلیون تومان بوده است که با مشارکت و همکاری خیران تأمین‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم در ادامه بابیان اینکه 164 یتیم و 199 فرزند نیازمند غیر یتیم در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین از حمایت 2576 حامی نیکوکار بهره‌مند هستند، تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان امسال 99 سبد کالا به ارزش 20 میلیون تومان در بین خانواده‌های ایتام توزیع شد.

وی ادامه داد: طی این مدت 42 میلیون تومان نیز برای خرید لوازم ضروری منزل و جهیزیه برای خانوار ایتام تحت حمایت شهرستان خاتم هزینه شد.

انتهای پیام

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۲۲
تعداد بازدید : ۲۴
کد خبر : ۳,۴۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید