اخبار

رئیس کمیته امداد بهاباد اعلام کرد:

توزیع 200 بسته کمک معیشتی به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر بهاباد

توزیع 200 بسته کمک معیشتی به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر بهاباد
رئیس کمیته امداد بهاباد گفت: در طرح کمک مؤمنانه برای رفع نیاز نیازمندان 200 بسته کمک معیشتی با کمک خیران توسط کمیته امداد شهرستان بهاباد بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رمضان باقری، رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد در بیان گزارشی از عملکرد این نهاد در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا گفت: خیران شهرستان بهاباد در طرح مواسات همدل شدند و یک‌بار دیگر حس همدلی و نوع‌دوستی در کمک به نیازمندان را به نمایش گذاشتند و با کمک‌های خود در ماه پر خیروبرکت رمضان از اجر معنوی برخوردار شدند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی بهاباد گفت: در طرح کمک مؤمنانه برای رفع نیاز نیازمندان 200 بسته کمک معیشتی با کمک خیران توسط کمیته امداد شهرستان بهاباد بین نیازمندان توزیع شد.

وی با اشاره به همت خیران بهابادی در نشاندن لبخند شادی بر چهره یتیمان و فقرای این شهرستان در ماه مبارک رمضان و شرکت در طرح اکرام و محسنین، افزود: طرح‌های اکرام ایتام و محسنین، ازجمله طرح‌هایی هستند که کمیته امداد به‌منظور استفاده از مشارکت مردمی در رسیدگی به نیازمندان اجرا می‌کند.

رمضان باقری بابیان اینکه اکرام و اطعام ایتام به‌عنوان یکی از فضائل اخلاقی موردتوجه و تأکید قرآن کریم و روایات اسلامی است، تصریح کرد: 800 حامی نیکوکار در شهرستان بهاباد حمایت 60 نفر از ایتام این نهاد را بر عهده‌دارند و سال گذشته 380 میلیون تومان به‌حساب ایتام و فرزندان نیازمند واریز کرده‌اند.

انتهای پیام

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۲۲
کد خبر : ۳,۴۹۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید