اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه یک یزد:

توزیع 4000 هزار بسته معیشتی و 40 هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان منطقه یک یزد

توزیع 4000 هزار بسته معیشتی و 40 هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان منطقه یک یزد
رئیس کمیته امداد منطقه یک یزد گفت: در ماه مبارک رمضان سال جاری با مشارکت نیکوکاران یزدی بیش از 4000 بسته معیشتی به ارزش دومیلیارد تومان و 40 هزار پرس غذای گرم به ارزش 400 میلیون تومان در بین نیازمندان منطقه یک یزد توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، بیژن فروغی فر، رئیس کمیته امداد منطقه یک یزد با اشاره به مشارکت مردم نیکوکار در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان، گفت: در ماه مبارک رمضان سال جاری با مشارکت نیکوکاران یزدی بیش از 4000 بسته معیشتی به ارزش دومیلیارد تومان و 40 هزار پرس غذای گرم به ارزش 400 میلیون تومان در بین نیازمندان منطقه یک یزد توزیع شد.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان امسال تعداد سه آشپزخانه اطعام مهدوی در منطقه یک یزد کار طبخ غذای گرم برای توزیع در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا را برعهده داشتند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک یزد تصریح کرد: در این ماه با مشارکت نیکوکاران 214 کیلوگرم گوشت به ارزش تقریبی 20 میلیون تومان در بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

وی ادامه داد: در روز عید سعید فطر 40 پایگاه جمع آوری فطریه و کفاره در سطح شهر و مراکز نیکوکاری منطقه یک یزد فعال بودند و در مجموع 85 میلیون تومان وجوهات مربوطه را دریافت کردند.

فروغی فر تصریح کرد: در هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام نیز 25 حامی نیکوکار به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین (فرزندان نیازمند غیر یتیم) اضافه شدند.

انتهای پیام

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۳,۵۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید