اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد اعلام کرد:

توزیع 6700 بسته معیشتی و 41 هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان منطقه دو یزد

توزیع 6700 بسته معیشتی و 41 هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان منطقه دو یزد
رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد گفت: با مشارکت خیران یزدی 6700 بسته معیشتی و 41 هزار پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان سال جاری تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد و نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، احمد مزیدی، رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد بابیان اینکه خیران یزدی همواره در مناسبت‌های مختلف به‌ویژه ماه مبارک رمضان توجه ویژه‌ای به خانوار تحت حمایت این نهاد و نیازمندان جامعه دارند و سعی دارند به شیوه‌های مختلف در خدمت‌رسانی به محرومین سهیم باشند، گفت: با مشارکت خیران یزدی 6700 بسته معیشتی و 41 هزار پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان سال جاری تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد و نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: ارزش بسته‌های معیشتی که با همکاری و محوریت مراکز نیکوکاری بین مددجویان و نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا تهیه و توزیع شد یک میلیارد و 800 میلیون تومان بود.

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد ادامه داد: همچنین با اجرای طرح هم‌سفره و برپایی آشپزخانه اطعام مهدوی طی ماه مبارک رمضان امسال 41 هزار پرس غذای گرم به ارزش 340 میلیون تومان تهیه و در بین مددجویان و نیازمندان توزیع شد.

وی تصریح کرد: 5300 بسته مواد بهداشتی نیز به ارزش 80 میلیون تومان طی این مدت تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

مزیدی گفت: کمیته امداد منطقه دو یزد در روز عید سعید فطر با ایجاد پایگاه‌های فطریه و کفاره در سطح شهر درمجموع 77 میلیون تومان فطریه عام و سادات و 53 میلیون تومان کفاره عمد و غیر عمد دریافت کرد.

کمیته امداد منطقه 2 یزد در حال حاضر به 4300 خانوار نیازمند در قالب 8800 نفر خدمات ارائه می‌کند.

انتهای پیام

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۶
تعداد بازدید : ۳۰
کد خبر : ۳,۵۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید