اخبار

کمک 52 میلیون تومانی خیران یزدی در جشن رمضان

کمک 52 میلیون تومانی خیران یزدی در جشن رمضان
مردم نیکوکار و نوع‌دوست منطقه دو یزد 52 میلیون تومان در جشن رمضان سال جاری به‌صورت نقد و کالا به نیازمندان کمک کردند.

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد گزارشی از کمک های اهدائی مردم نیکوکار منطقه دو یزد در جشن رمضان 97 ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد مزیدی، رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد با اشاره به راه‌اندازی پویش‌های مردمی کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان گفت: برای رفع مشکلات درمانی، تأمین لوازم ضروری منزل نیازمندان و مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، امسال با مشارکت گروه‌های هنری و خیران در ماه مبارک رمضان پویش‌های مردمی کمک به نیازمندان راه‌اندازی شد و با استقبال نیکوکاران مواجه شد.

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد بیان کرد: ارزش کمک‌های اهدایی به‌صورت کالا به نیازمندان 32 میلیون تومان و شامل یخچال، کامپیوتر، تبلت، چرخ‌خیاطی، لوازم ورزشی، دوچرخه و اسباب‌بازی بود.

وی افزود: خیران یزدی در جشن رمضان 13 میلیون تومان برای تأمین هزینه تحصیلی پنج دانش‌آموز تحت حمایت در مدرسه غیرانتفاعی را پرداخت کردند.

مزیدی با اشاره به کمک پنج میلیون تومانی برای درمان نیازمندان گفت: ارائه خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی به نیازمندان و تلاش برای بهبود سلامت جامعه هدف تحت حمایت پرداخت از اهمیت خاصی برخوردار است و مشارکت نیکوکاران برای تأمین هزینه‌های درمانی نیازمندان مورد انتظار است.

وی افزود: مردم نیکوکار یزدی همچنین کمک‌هزینه اعزام 10 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد به مشهد مقدس را با اختصاص دو میلیون تومان متقبل شدند.

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد با اشاره به لزوم رسیدگی و کمک به ایتام و فرزندان نیازمندان گفت: 15 حامی در جشن رمضان سال جاری به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین منطقه دو یزد پیوستند و متعهد شدند ماهیانه 750 هزار تومان به‌حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز کنند.

وی افزود: هزار و 926 خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو یزد قرار دارند و از خدمات تک و چند خدمتی این نهاد استفاده می‌کنند.

انتهای پیام

۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۱۵۶
کد خبر : ۳۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید