اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان بافق مطرح کرد:

کمک نیکوکار بافقی به مددجوی معلول تحت حمایت کمیته امداد

کمک نیکوکار بافقی به مددجوی معلول تحت حمایت کمیته امداد
رئیس کمیته امداد شهرستان بافق گفت: نیکوکار بافقی یک دستگاه ویلچر برقی به ارزش 24 میلیون تومان تهیه و به مددجوی تحت حمایت کمیته امداد اهداء کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، ابوالقاسم طلائی، رئیس کمیته امداد شهرستان بافق در حاشیه بازدید رئیس موسسه بیت الرقیه (س) شهرستان بافق از منزل تعدادی از مددجویان تحت حمایت این نهاد که در قالب طرح مفتاح الجنه انجام شد، گفت: نیکوکار بافقی یک دستگاه ویلچر برقی به ارزش 24 میلیون تومان تهیه و به مددجوی تحت حمایت کمیته امداد اهداء کرد.

وی بابیان اینکه این ویلچر برفی توسط یکی از خیران موسسه بیت الرقیه (س) خریداری و تحویل مددجوی تحت حمایت این نهاد شد، افزود: مددجوی موردنظر از ناحیه هر دو پا فلج است دو سال پیش‌بر اثر تصادف یکی از پاهایش از ناحیه زانو قطع و به‌طور کامل زمین‌گیر شده بود، ازاین‌پس این مددجو می‌تواند با ویلچر برقی خود در محل کار خود حاضرشده و همچنان حرفه کلیدسازی را ادامه دهد و معیشت خانواده‌اش را تأمین کند.

این نهاد به‌عنوان متولی امور محرومان جامعه در جهت احیاء سنت علوی و ایجاد فرصت برای بسیاری از مسئولان خیراندیش و نیکوکار که علاقه و زمینه چنین دوستی‌ها و هم‌نشینی‌هایی رادارند طرح مفتاح الجنه را تهیه و اجرا کرده است تا به‌واسطه آن الفت و دوستی بین محرومان و مسئولان بیشتر شود و زمینه رفع مشکل نیازمندان فراهم شود.

انتهای پیام

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۰
تعداد بازدید : ۱۸
کد خبر : ۳,۶۹۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید