اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم اعلام کرد:

ایجاد 52 فرصت شغلی برای مددجویان شهرستان خاتم

ایجاد 52 فرصت شغلی برای مددجویان شهرستان خاتم
رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم گفت: طی چهارماهه نخست امسال 52 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در زمینه‌های شغلی کشاورزی، دامداری، صنایع‌دستی، صنفی و خدمات با ارائه تسهیلات بانکی و امدادی ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سید رضا هاشمی پور، رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم با اشاره به رویکرد این نهاد برای توانمندسازی جامعه هدف تحت حمایت از طریق ایجاد اشتغال پایدار، گفت: طی چهارماهه نخست امسال 52 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در زمینه‌های شغلی کشاورزی، دامداری، صنایع‌دستی، صنفی و خدمات با ارائه تسهیلات بانکی و امدادی ایجاد شد.

وی افزود: برای ایجاد این تعداد طرح اشتغال در چهارماهه نخست سال 99 دو میلیارد و 334 میلیون تومان وام از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و بانک‌های عامل پرداخت شد.

هاشمی پور در ادامه با اشاره به فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت این شهرستان در ارائه تسهیلات به نیازمندان، گفت: این صندوق طی چهارماهه نخست سال جاری 56 فقره وام قرض‌الحسنه به مبلغ 380 میلیون تومان در زمینه کارگشایی، اشتغال و مسکن به مددجویان تحت حمایت این نهاد اعطاء کرد.

انتهای پیام

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۱
تعداد بازدید : ۱۴
کد خبر : ۳,۶۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید