اخبار

در اقدامی خداپسندانه توسط اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد

120 بسته نوشت‌افزار به دانش آموزان نیازمند منطقه دو یزد اهدا شد

120 بسته نوشت‌افزار به دانش آموزان نیازمند منطقه دو یزد اهدا شد
اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد در اقدامی خداپسندانه 120 بسته لوازم‌التحریر را در قالب طرح مهر تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد اهدا کرد.

طی مراسمی به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد 120 بسته لوازم‌التحریر به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو یزد اهدا شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد مزیدی، رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد در این مراسم بابیان اینکه باید زمینه علم‌آموزی برای تمامی اقشار جامعه فراهم شود و فقر موجب بازماندن دانش آموزان از تحصیل نشود، گفت: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد در اقدامی خداپسندانه 120 بسته لوازم‌التحریر را در قالب طرح مهر تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد اهدا کرد.

وی بابیان اهمیت وقف در امور محرومان و تأثیر آن در محرومیت‌زدایی گفت: واقفان نیکوکاری که موقوفات خود را برای رسیدگی به امور ایتام و نیازمندان اختصاص داده‌اند، درواقع بهترین باقیات‌الصالحات را از خود به یادگار گذاشته‌اند.

رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد افزود: 645 دانش‌آموز تحت حمایت از خدمات مختلف حمایتی و فرهنگی این نهاد بهره‌مند هستند، کمک و حمایت مادی و معنوی خیران از دانش آموزان نیازمند در طی سال به ویژه در جشن ملی عاطفه‌ها باعث کاهش دغدغه فکری آن‌ها در امر تحصیل می شود.

وی یادآور شد: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در روز چهارشنبه 11 مهرماه با شعار "لبخند مهر بسته به مهر شما" باهدف مشارکت گروه‌های مختلف جامعه، بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود اقتصادی، اجتماعی و ایجاد فضای پرنشاط و مطلوب برای تأمین نیازهای تحصیلی فرزندان خانواده‌های نیازمند هم‌زمان با سراسر کشور در مدارس شهرستان یزد نیز برگزار می‌شود.

شایسته ذکر است: یک نیکوکار یزدی 100 بن کفش به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو یزد اهدا کرد، ارزش هر بن 40 هزار تومان است.

انتهای پیام

۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۱۰
تعداد بازدید : ۱۷۱
کد خبر : ۶۷۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید