دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۶
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۶۲۵۷۶
گزارشگر : ۹۷
در ماه مبارک رمضان امسال

1100 نیکوکار یزدی به جمع حامیان ایتام و محسنین پیوستند

(شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۴۶

100 پایگاه کمیته امداد استان یزد و مراکز نیکوکاری در ماه مبارک رمضان سال جاری نسبت به ثبت‌نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین و دریافت نذورات مردمی برای اطعام و افطار نیازمندان اقدام کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد به ارائه گزارشی از میزان استقبال نیکوکاران یزدی از طرح‌های اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان سال 97 پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه حدود هزار و 100 نیکوکار یزدی به جمع حامیان ایتام و محسنین پیوستند، گفت: 100 پایگاه کمیته امداد استان یزد و مراکز نیکوکاری در ماه مبارک رمضان سال جاری نسبت به ثبت‌نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین و دریافت نذورات مردمی برای اطعام و افطار نیازمندان اقدام کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد با اشاره به مشارکت مردم خداجوی استان در طرح‌های خداپسندانه این نهاد ادامه داد: حامیان نیکوکار در ماه مبارک رمضان سال جاری حمایت 473 یتیم را در قالب طرح اکرام ایتام و 858 فرزند نیازمند غیر یتیم را به‌عنوان طرح محسنین عهده‌دار شدند تا ماهیانه حداقل 30 هزار تومان به آنان کمک کنند.

وی با تاکید بر اهمیت گسترش شبکه حامیان و حامی یابی مبتنی بر نیاز محرومان در زمینه‌های معیشت، درمان، مسکن، اشتغال، جهیزیه و تحصیل دانش آموزان یادآور شد: مردم نیکوکار استان یزد در سال گذشته هشت میلیارد و 783 میلیون تومان در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

مشعل چی با اشاره به کسب رتبه نخست استان یزد در حوزه اکرام ایتام و محسنین در سال 96 طبق شاخص‌های مشخص‌شده برای این بخش گفت: 28 هزار حامی نیکوکار حمایت چهار هزار یتیم و فرزند نیازمند غیر یتیم را بر عهده‌دارند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۳
(شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۴۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید