دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۴ مهر ۱۳۹۷ / ۰۷:۱۲
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۶۴۲۱۷
گزارشگر : ۹۷

توزیع پاکت جشن عاطفه‌ها در بین 240 هزار دانش‌آموز یزدی

(چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷) ۰۷:۱۲

یازدهم مهرماه هم‌زمان با سراسر کشور دو هزار مدرسه در استان یزد پایگاه جشن عاطفه‌ها می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد از برگزاری آیین جشن عاطفه‌ها در یازدهم مهرماه در مدارس سطح استان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه جشن عاطفه‌ها یک جریان است و به یک روز محدود نمی‌شود، گفت: مردم نیکوکار می‌توانند در طول سال برای برطرف کردن مسائل و مشکلات دانش آموزان بی‌بضاعت در زمینه‌های مختلف ازجمله تأمین لوازم‌التحریر، پوشاک، کتب درسی، کیف و کفش، شهریه و ایاب و ذهاب دانش آموزان و دانشجویان و همچنین کمک به معیشت و هزینه‌های درمانی آنان مشارکت کنند و زمینه لازم را برای تحصیل جامه هدف تحت حمایت کمیته امداد فراهم کنند.

وی بابیان اینکه این نهاد با همکاری آموزش و پرورش و سازمان دانش‌آموزی تمام تلاش خود را برای حفظشان و کرامت دانش آموزان در توزیع هدایا به کار می‌گیرد، افزود: یازدهم مهرماه هم‌زمان با سراسر کشور دو هزار مدرسه در استان یزد پایگاه جشن عاطفه‌ها می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بابیان اهمیت نیازسنجی و اولویت‌بندی نیازهای تحصیلی و آموزشی دانش آموزان محروم گفت: در جلسات هم‌اندیشی جشن عاطفه‌ها که با حضور مسئولان کمیته امداد، آموزش و پرورش و سازمان دانش‌آموزی برگزارشده است، هماهنگی لازم برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد ملی در سطح مدارس استان به‌عمل‌آمده است.

وی بابیان اینکه توزیع پاکت‌های جمع‌آوری کمک‌های اهدایی به جشن عاطفه‌ها در بین 240 هزار دانش‌آموز در حال انجام است، افزود: نیکوکاران یزدی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها که 15 و 16 شهریورماه با شعار "لبخند مهر بسته به مهر شما" در پایگاه‌های سطح شهر، مساجد و مراکز نیکوکاری محله برگزار شد بیش از 600 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

مشعل چی با اشاره به اینکه کمک‌های دریافتی در همان مدارس و مناطق جمع‌آوری‌شده توزیع می‌شود یادآور شد: مردم نیکوکار استان یزد سال گذشته یک میلیارد و 110 میلیون تومان به دانش آموزان بی‌بضاعت و نیازمند استان به صورت نقدی و غیر نقدی کمک کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۰۶
(چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷) ۰۷:۱۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید