دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۶:۵۷
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۶۷۷۱۶
گزارشگر : ۹۷
مدیرکل کمیته امداد استان یزد اعلام کرد:

توزیع 9 تن گوشت گرم گوسفندی در بین مددجویان یزدی

(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۰۶:۵۷

فروردین‌ماه امسال 9 تن گوشت گرم گوسفندی در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن علیزاده، مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت و عدم توان مددجویان برای خرید گوشت موردنیاز، این نهاد با تهیه گوشت گرم گوسفندی به نرخ دولتی نسبت به توزیع گوشت در بین مددجویان تحت حمایت اقدام کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد افزود: در فروردین‌ماه امسال 9 تن گوشت گرم گوسفندی در بین 2559 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان یزد توزیع شد.

وی بابیان اینکه گوشت گرم گوسفندی متناسب با بعد خانوار در بین مددجویان تقسیم شد، ادامه داد: توزیع گوشت در مناطق محروم و روستایی با حضور امدادگران این نهاد در درب منزل مددجویان انجام شد و در مناطق شهری مددجویان تحت حمایت برای دریافت سهمیه گوشت به دفاتر کمیته امداد مراجعه کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد ادامه داد: همچنین در نظر است با هماهنگی و حمایت استاندار یزد و اداره کل صنعت، معدن و تجارت امسال مابقی مددجویان تحت حمایت نیز از این سهمیه بهره‌مند شوند.

علیزاده یادآور شد: اواخر اسفندماه سال 97 معادل یک ماه مستمری مددجویی به‌عنوان عیدی به خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد.

وی بابیان اینکه طی سال گذشته ۴۸ میلیارد و ۵۱۳ میلیون تومان کمک‌معیشت به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد، گفت: بیش از ۲۷ هزار خانوار با جمعیت ۵۸ هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند که ۲۱ هزار و ۳۶۳ خانوار تحت حمایت با جمعیت ۴۶ هزار نفر از این نهاد کمک‌معیشت دریافت می‌کنند.

شایسته ذکر است: معیشت ماهیانه پرداختی به مددجویان تحت حمایت ترکیبی از کمک‌معیشت تخصیصی کمیته امداد و همچنین کمک واریزی از محل هدفمندی یارانه‌ها است و مددجویان تحت حمایت علاوه بر این کمک‌ها یارانه دولت را نیز دریافت می‌کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۱
(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۰۶:۵۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید