جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۶ دی ۱۳۹۸ / ۰۸:۵۸
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۲۹۶۵
گزارشگر : ۹۷
مدیرکل کمیته امداد استان یزد خبر داد:

استقرار 100 پایگاه برای دریافت کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

(پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸) ۰۸:۵۸

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری استان یزد با استقرار 100 پایگاه، کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان را دریافت می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن علیزاده، مدیرکل کمیته امداد استان یزد با اشاره به شرایط مردم مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان، گفت: دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری استان یزد با استقرار 100 پایگاه، کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان را دریافت می‌کنند.

وی بابیان اهمیت بهره‌گیری از تمامی امکانات برای کاهش مشکلات و رسیدگی به آلام مردم مناطق سیل‌زده، تصریح کرد: این نهاد آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار استان یزد برای ارسال به مناطق سیل‌زده است، به همین منظور کد دستوری #5*035*8877* تلفن همراه و همچنین شماره کارت 6037991899911931 نزد بانک ملی برای پرداخت کمک‌های نقدی به‌صورت غیرحضوری برای سیل‌زدگان در نظر گرفته‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد افزود: روز جمعه نیز پایگاه‌های این نهاد در مصلاهای نماز جمعه سراسر استان آماده دریافت کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان هستند.

وی گفت: سامانه چهاررقمی (شماره تلفن) 1811 نیز برای پاسخگویی به سؤالات مردم خیراندیش استان یزد در نظر گرفته‌ شده است.

تعداد بازدید : ۲۶۴
(پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸) ۰۸:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید