جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۷:۳۶
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۳۷۰۷
گزارشگر : ۹۷
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد:

ویروس کرونا نمی‌تواند نیکوکاری را متوقف کند/ مشارکت در جشن نیکوکاری به‌صورت غیرحضوری

(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۰۷:۳۶

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد گفت: امسال به علت شیوع ویروس کرونا، نیکوکاران یزدی می‌توانند برای مشارکت در جشن نیکوکاری کمک‌های اهدایی خود را از طریق شیوه‌های نوین به‌صورت غیرحضوری پرداخت کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس نوابی، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد بابیان اهمیت تأمین مایحتاج شب عید ایتام و نیازمندان، گفت: امسال به علت شیوع ویروس کرونا، نیکوکاران یزدی می‌توانند برای مشارکت در جشن نیکوکاری کمک‌های اهدایی خود را از طریق شیوه‌های نوین به‌صورت غیرحضوری پرداخت کنند.

وی با تأکید بر اینکه انجام کار خیر و کمک به نیازمندان نباید هرگز متوقف شود، گفت: مردم نیکوکار استان یزد می‌توانند نسبت به تأمین بسته‌های حمایتی عیدانه (نقدی) و توزیع در بین خانوار تحت حمایت از طریق شیوه‌های نوین پرداخت با این نهاد همکاری کنند.

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: جشن نیکوکاری امسال به علت شیوع ویروس کرونا و احتمال تعطیلی مدارس به‌صورت غیرحضوری و از طریق کد دستوری #1*۸۸۷۷* تلفن همراه و همچنین اپلیکیشن های سکه و سنا انجام می‌شود.

وی بابیان اینکه تلفن ملی نیکوکاری 096887 و همچنین درگاه اینترنتی emdad.ir نیز برای این منظور درنظرگرفته شده است، تصریح کرد: سامانه چهاررقمی 1811 نیز آماده پاسخگویی به مردم نیکوکاری استان یزد است.

نیکوکاران یزدی در جشن نیکوکاری سال گذشته شش میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۰
(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۰۷:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید