جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۸
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۳۷۳۱
گزارشگر : ۹۷
در آستانه میلاد ابوالایتام حضرت علی (ع) مطرح شد:

سامانه اکرام ساده‌ترین روش برای حمایت از ایتام یزدی

(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۳۸

قائم مقام کمیته امداد استان یزد گفت: نیکوکاران یزدی می‌توانند در آستانه میلاد ابوالایتام حضرت علی (ع) با ثبت‌نام در سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir حمایت ایتام و فرزندان نیازمند موردنظر خود را بر عهده گیرند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدحسین باقریان، قائم مقام کمیته امداد استان یزد با اشاره به اینکه سامانه اکرام ساده‌ترین روش برای حمایت و کمک به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت این نهاد به‌صورت غیرحضوری و آنی است، گفت: نیکوکاران یزدی می‌توانند در آستانه میلاد ابوالایتام حضرت علی (ع) با ثبت‌نام در سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir حمایت ایتام و فرزندان نیازمند موردنظر خود را بر عهده گیرند.

وی با اشاره به بخشی از قابلیت‌های سامانه اکرام کمیته امداد، بیان کرد: نیکوکاران و حامیان خیر می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه اکرام نسبت به انتخاب ایتام و فرزندان نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین باقابلیت انتخاب شهر، جنسیت (دختر، پسر)، سن و مبلغ اهدائی در این کار خداپسندانه شرکت کرده و به سیره عملی امیرالمؤمنین علی (ع) عمل کنند.

قائم مقام کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: هم‌اکنون ۱۵ هزار و ۱۳۳ حامی نیکوکار حمایت ۳۹۲۴ یتیم و کودک نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان یزد را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده‌دارند.

 وی یادآور شد: مردم نیکوکار استان یزد در 11 ماهه نخست سال جاری 11 میلیارد و 330 میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۰
(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید