جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۵
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۳۸۱۴
گزارشگر : ۹۷
امام‌جمعه یزد در جمع مسئولان کمیته امداد:

با خدمت به مردم آن‌ها را به انقلاب اسلامی امیدوارتر کنید

(پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۱۵

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد گفت: با خدمت به مردم آن‌ها را به انقلاب اسلامی امیدوارتر کنید تا در اعتقادات و دینشان پایدارتر شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت‌الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد در دیداری که مدیرکل کمیته امداد استان یزد و جمعی از مسئولان این نهاد در سالروز تأسیس این نهاد مردمی با ایشان داشتند، گفت: با خدمت به مردم آن‌ها را به انقلاب اسلامی امیدوارتر کنید تا در اعتقادات و دینشان پایدارتر شوند.

وی افزود: ترحم بر بندگان خدا و نگاه ویژه به مردم بی‌بضاعت و نیازمند یکی از عوامل مهم در بقای انقلاب اسلامی است، بنابراین از خدمت گذاری به آن‌ها غافل نشوید و راهکاری برای رفع مشکلات و نیازهای آنان پیدا کنید.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد با تأکید بر اهمیت خدمت‌رسانی به محرومان، گفت: فعالیت‌های کمیته امداد در خدمت به محرومان، بقای انقلاب اسلامی را تضمین می‌کند، هرچقدر به بندگان خدا بیشتر کمک کنید، خداوند در مقابل جبران می‌کند.

وی تصریح کرد: درراه خدمت به بندگان خدا احساس خستگی نکنید و با روی گشاده و اخلاق نیکو با آن‌ها برخورد کنید، کمک به نیازمندان موجب برکت عمر وزندگی و رضایت خداوند است.

آیت‌الله ناصری با اشاره به اهمیت ویژه‌ای که حضرت امام خمینی (ره) برای رسیدگی به خانواده‌های نیازمند آبرومند داشتند، گفت: به فکر خانواده‌هایی که آبرومندند وزندگی آنان به علت شرایط خاص اقتصادی به‌سختی می‌گذرد باشید، برای شناسایی این خانواده‌ها برنامه‌ریزی کنید و با حفظ عزت‌نفس به آن‌ها کمک کنید.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۹
(پنج شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید