جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۹
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۷۹۱۹
گزارشگر : ۹۷
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد اعلام کرد:

نیکوکاران یزدی پنج میلیارد تومان صدقه دادند

(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۱۹

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: مردم نیکوکار استان یزد طی شش‌ماهه نخست امسال پنج میلیارد و 462 میلیون تومان صدقه دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد وی بابیان اینکه بیش از 25 هزار خانوار با جمعیت 50 هزار نفر تحت حمایت این نهاد هستند، افزود: مردم نیکوکار استان یزد طی شش‌ماهه نخست امسال پنج میلیارد و 462 میلیون تومان صدقه دادند.

وی با اشاره به اینکه ۱۳۸ هزار صندوق صدقه بزرگ، متوسط و کوچک در سطح استان یزد نصب و توزیع‌شده است، افزود: صدقات دریافتی برای کمک به خرید، ساخت، تعمیر و تکمیل مسکن مددجویان، کمک به ازدواج نیازمندان، کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتی و هزینه‌های درمانی نیازمندان، تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال و وام ضروری و کمک موردی به نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، تعامل با خیریه‌ها و مراکز نیکوکاری و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاریابی مددجویان هزینه می شود.

مشعل چی با اشاره به افزایش 38 درصدی پرداخت صدقه در شش‌ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، یادآور شد: صدقه اهدایی در همان محل جمع‌آوری‌شده برای رفع نیاز محرومان و مددجویان منطقه هزینه می‌شود و به‌هیچ‌عنوان از این کمک‌ها برای انجام فعالیت‌های تشکیلاتی و سازمانی استفاده نمی‌شود.

وی با اشاره به شیوه‌های نوین و الکترونیکی برای پرداخت صدقه، گفت: نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری#۰۳۵*۸۸۷۷* و یا ارسال پیامک عدد یک به ۸۸۷۷ با سهولت صدقه روزانه را پرداخت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۶۸
(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید