جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۲
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۷۹۲۰
گزارشگر : ۹۷
مدیرکل کمیته امداد استان یزدمطرح کرد:

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت دانشگاه‌ها در انجام فعالیت‌های علمی و فرهنگی کمیته امداد

(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۲۲

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: ارتباط و تعامل با دانشگاه‌ها، اساتید و هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و استفاده از ظرفیت این مراکز آموزشی برای کمیته امداد و جامعه هدف تحت حمایت این نهاد از اهمیت بسزایی برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد شجاعان در دیدار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، گفت: ارتباط و تعامل با دانشگاه‌ها، اساتید و هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و استفاده از ظرفیت این مراکز آموزشی برای کمیته امداد و جامعه هدف تحت حمایت این نهاد از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی با اشاره به فعالیت‌های مرکز تخصصی نیکوکاری مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، بیان کرد: واگذاری امور به مردم، شناسایی نیازمندان، جذب خیران هر محله، پیوند نیازهای محرومان با توانمندی‌های خیران، استفاده از حضور و تخصص مردم، احیای حقوق همسایگی، تقویت همبستگی اجتماعی، افزایش اعتماد عمومی و دسترسی خیران به گزارش ارائه خدمت، جمع‌آوری و توزیع کمک‌ها، احیای فرهنگ انفاق، نیکوکاری و نوع‌دوستی و مردمی شدن حمایت‌های اجتماعی از کارکردهای مراکز نیکوکاری است.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد یادآور شد: هم‌اکنون 4000 دانش‌آموز و 500 دانشجو از خدمات فرهنگی و حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۶۸
(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۰۸:۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید