جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۵ آبان ۱۳۹۹ / ۰۷:۵۱
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۸۳۴۶
گزارشگر : ۹۷

استاندار یزد به پویش "هر کارمند حامی فرزند معنوی" پیوست

(پنج شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹) ۰۷:۵۱

استاندار یزد با پیوستن به پویش "هر کارمند حامی فرزند معنوی" از تمامی کارمندان دعوت کرد با مشارکت در این طرح معنوی حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان را بر عهده بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد شجاعان، مدیرکل کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه طرح "هر کارمند، حامی فرزند معنوی" که دبیرخانه آن در محل استانداری تشکیل‌شده است همچنان در حال اجراست، گفت: استاندار یزد با پیوستن به پویش "هر کارمند حامی فرزند معنوی" از تمامی کارمندان دعوت کرد با مشارکت در این طرح معنوی حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان را بر عهده گیرند.

وی افزود: امید است با اجرای این طرح تحول چشمگیری درزمینهٔ کمک به ایتام و محسنین (فرزندان نیازمند غیریتیم) به وجود آید.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد ادامه داد: هم‌اکنون بیش از ۳۰۰۰ کارمند حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده‌دارند، امیدواریم تمامی کارمندان در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.

وی با اشاره به فراخوانی طرح هر کارمند، حامی فرزند معنوی با شعار" هیچ فرزندی در سراسر ایران اسلامی از ایتام و محسنین بدون حامی نباشد" یادآور شد: طرح "هر کارمند، حامی فرزند معنوی" از طریق هماهنگی و تعامل با سازمان‌ها وادارات و استفاده از ظرفیت بالقوه کارکنان دستگاه‌های اجرائی استان برای حمایت مادی و معنوی از فرزندان نیازمند و یتیم در حال اجراست و دبیرخانه این طرح در محل استانداری یزد و متناظر با آن در فرمانداری‌ها تشکیل‌شده است.

نیکوکاران می‌توانند با مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین یتیم و یا فرزند نیازمند (محسنین) موردنظر خود را انتخاب کرده و ماهیانه حداقل ۳۰ هزار تومان به آن‌ها کمک کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۷
(پنج شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹) ۰۷:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید