جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۷
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۸۴۰۹
گزارشگر : ۹۷
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد:

سامانه جامع "مزیت سنجی شغلی" راهگشای کارآفرینان یزدی است

(دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۱۷

کارآفرینان یزدی، فعالان کسب‌وکار، و دستگاه‌های اجرائی استان می‌توانند مزیت‌های شغلی شهرستان‌ها را از طریق سامانه "مزیت سنجی شغلی" کمیته امداد به آدرس www.maziyatjob.emdad.ir استخراج کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، امیر زین‌العابدین قمی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد با اشاره به نقش‌آفرینی این نهاد در بهبود فضای کسب کار در استان، گفت: کارآفرینان یزدی، فعالان کسب‌وکار، و دستگاه‌های اجرائی استان می‌توانند مزیت‌های شغلی شهرستان‌ها را از طریق سامانه "مزیت سنجی شغلی" کمیته امداد به آدرس www.maziyatjob.emdad.ir استخراج کنند.

وی افزود: در این سامانه مزیت سنجی و اولویت‌بندی کسب‌وکارهای موجود در هر شهرستان بر مبنای یک روش تحقیق انجام‌شده است در این روش تحقیق، یک شناسنامه برای هر شهرستان و یک شناسنامه برای هر کسب‌وکار تدوین‌شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد گفت: همچنین در این سامانه جامع در هر رسته کسب‌وکارهای رایج به ترتیب اولویت مشخص‌شده است، در تحلیل به مشاغل موجود، مشاغل قابل توسعه و مشاغلی که هنوز در شهرستان راه‌اندازی نشده و پتانسیل ایجاد آن‌ها در شهرستان وجود دارد، اشاره‌شده است.

وی ادامه داد: کسب‌وکارهای مزیت در رسته‌های شغلی مختلف همچون صنعت، خدمات، صنایع‌دستی، صنایع غذایی، باغداری، طیور، دامداری، صنایع تبدیلی و تکمیلی، زراعت و شیلات در این سامانه به تفکیک هر شهرستان اولویت‌بندی شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۰۱
(دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید