جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۶
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۹۶۵۱
گزارشگر : ۹۷
مدیرکل کمیته امداد استان یزد اعلام کرد:

کمک 16 میلیارد تومانی نیکوکاران یزدی به ایتام و محسنین

(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۲۶

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: حامیان نیکوکار استان یزد در 9 ماهه سال جاری 16 میلیارد تومان به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد شجاعان بابیان اینکه این نهاد با اجرای طرح‌های اکرام ایتام و محسنین زمینه خوبی را برای مشارکت خیران در خدمت‌رسانی به ایتام و فرزندان نیازمند فراهم کرده است، گفت: حامیان نیکوکار استان یزد در 9 ماهه سال جاری 16 میلیارد تومان به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین کمک کردند.

وی افزود: ۴۲۰۰ یتیم و فرزند نیازمند غیر یتیم تحت حمایت کمیته امداد در سطح استان از حمایت 9 هزار حامی نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد یادآور شد: مردم خیراندیش استان یزد می‌توانند با پرداخت ماهیانه حداقل 50 هزار تومان حمایت فرزندان معنوی خود را بر عهده بگیرند.

وی ادامه داد: نیکوکاران یزدی می‌توانند برای مشارکت در این طرح‌ها علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، از طریق سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir نیز نسبت به ثبت‌نام و حمایت ایتام و فرزندان نیازمند موردنظر خود اقدام کنند.

درگاه‌های اینترنتی emdad.ir  و mohsenin.ir برای سهولت در دریافت کمک‌های در نظر گرفته‌شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۴۱
(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۰۸:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید